Pro koho je vhodný

Začínající firma


začínající firma se potýká s velkými počátečními náklady, které brzdí její počáteční rozvoj. 

Číst dál...

Firma s obchodními zástupci


Dostat aktuální a přesné informace o výsledcích obchodního zástupce je problematické. Nejednou se stane, že zapomene vystavit fakturu či objednávku, kterou v terénu získal. Při předávání dat dochází ke zkreslení a to mnohdy znamená dodatečné náklady na vyřešení.

Číst dál...

Firma s externími dealery


Udržet si dealera je velmi těžké a je třeba mu poskytnout nejčerstvější informace a při tom mít jistotu, že si nestáhne víc a dostane právě to na co má právo. 

Číst dál...

Živnostníci


Být živnostníkem není jednoduché. Živnostník dobře rozumí své profesi, ale vetšinou je na vše sám. A proto udržovat účetní systém v aktuálním stavu s legislativou, je pro něj noční můrou, nemluvě o všech věcech s tím spojených jako je např. výpočetní technika.

Číst dál...

Firma s více lokalitami


Sdílet ekonomická data (faktury, objednávky, úhrady) s regionálně či místně oddělenými lokalitami bývá oříšek a neobejdete se bez větší investice do infrastruktury, hardware a v neposlední řadě závislost na IT technikovi. Závislost na IT technikovi je noční můrou nejednoho manažera.

Číst dál...

Dynamická firma


Zvolit si správnou konfiguraci výpočetní techniky je v dynamické firmě velmi těžké rozhodnutí. Není problém podcenit rozvoj a systém Vám pak pod rukama kolabuje nebo velká počáteční investice zabrzdí rozvoj firmy. Z dynamické firmy se pak lehce může stát firma kolabující.

Číst dál...

Účetní firma


Zřejmě každá účetní firma denně řeší situaci s předáním/převzetím klientských dat a minimálně jednou se setkala s nepříjemnou situací, kdy došlo při přenosu ke ztrátě dat klienta. Velmi často je účetní firma "natlačena" do situace, kdy dostává data pozdě a pak v potu tváře, po nocích dohání to co mohlo být v klidu vytvořeno, kdyby data měla včas.  

Číst dál...

Firma s externí účetní


Mít externí účetní znamená neustálý proces rozhodování jak a kdy si předat data. Jak řešit období, kdy má účetní data u sebe. Jak data sloučit, tak aby nedošlo ke ztrátě. Vzniká spousta záloh, co kdyby někdy...

Číst dál...